ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

З 11 по 22 березня 2019 року у Запорізькій гімназії №50 проходила декада іноземних мов. Вчителі кафедри французької мови працювали над темою «Канський кінофестиваль».

Фотозона та зустріч учнів гімназії мімами послугували відкриттям декади французької мови та стали символічним початком святкування французької весни. Учні мали змогу познайомитися з сучасними французькими акторами, цікавими фактами з світу кіно та зробити яскраві фотографії.

Впродовж декади французької мови вчителі продовжили знайомство учнів зі світом французького кіно. Вчителі Штепа Т.Г., Коваленко О.О. та Антонець О.В., Чекмарьова Л.Д. підготували презентації на теми «Les grands acteurs français», «Mon film préféré», «Зірки французького кіно», «Брати Люм’єр. Перший фільм».

Цікаві інтерактивні вікторини, завдання«Les grands succès du cinéma français», kahoot «Le cinéma français», запропоновані такими вчителями як Асіама Л.М., Антонець О.В., Коваленко О.О., дозволили учням перевірити свої знання щодо французького кіно.

Впродовж декади учні 5, 6 класів (вчителі Штепа Т.Г., Антонець О.В., Коваленко О.О.) мали змогупройти квести«Les acteurs français», «Le cinéma français».

Шенгер В.М. запропонувала учням познайомитися з Францією тапоняттям франкофоніїзавдяки «Alphabet de la Francophonie». Ці завдання дозволили учням 9 класу поглибити знання франкомовної культури, історії, традицій, мистецтва.

20 березня учні 10,11-х класів прийнялиучасть у марафоні « Франкофонія», що відбувся у ЗНУ. Досягнення наших учнів були високо оцінені жюрі, про це свідчaть отримані учнями дипломи.

Впродовж декади учні познайомилися з короткометражним французьким кіно та мультфільмами. Після кожного перегляду були організовані дискусії щодо змісту фільмів.

Впродовж декади учні нашої гімназії під керівництвом своїх вчителівстворили 9 власних короткометражних фільмів.

Перегляд цих фільмів став логічним завершенням декади французької мови та французької весни.На святковому заході «Шлях до Канн» учні продемонстрували свої таланти режисерів, акторів, сценаристів та отримали нагороди за номінаціями за кожний фільм.

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ 2019 р.