Вітаємо переможців!

18 грудня 2018 року в Запорізькому національному університеті відбулася церемонія нагородження переможців Конкурсу поетичного перекладу.

Учениці нашої гімназії презентували свої роботи, зробивши короткий усний виступ про автора твору (важливі факти біографії, творчість, особливості стилю тощо), а також поділилися особистим досвідом перекладання поетичного твору під час ІІ туру Конкурсу.

Учениця 11-А класу Рябченко Тетяна посіла І місце з перекладом поетичного твору Жана де Лафонтена Eloge de l’amour.« За відчуття мови і відтворення естетики оригінального твору у поетичному перекладі з французької мови » - таку оцінку в дипломі отримала лауреат конкурсу, учениця 9-Б класу Яценко Софія(за переклад того ж вірша Жана де Лафонтена). За рішенням журі,ІІІ місце зайняла творча робота Полякової Уляни, учениці 11-А класу,яка переклала вірш Віктора Гюго Je prendrai par la main les deux petits enfants.

Сподіваємося, що таке визнання талантів наших дівчат стане мотивом для ще більшого натхнення та вивчення французької мови.

/Files/images/2018-2019/nozemna_mova/frantsuzka/2018-12-05 16.53.01.jpg