Вітаємо!

19 грудня у Запоріжжі під патронатом обласної державної адміністрації відбулося свято відкриття обласної ялинки. Дивовижна ялинка прикрасила це свято, яка подолала великий шлях - від Буковинського краю до берегів Дніпра на чарівну Запорізьку землю.

500 новорічних іграшок, які повісили на ялинку, зроблені руками дітей в рамках обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія». Школяри Запорізького краю подарували найбільшу кількість прикрас та іграшок. Прикраси наших учениць 4-Б класу Михайлової Яни та Божкової Анастасії теж прикрашають ялинку міста.

Авторів найкращих іграшок на сцені привітали мер та голова облради. Вони подарували дітям м'які іграшки та грамоти.

Вітаємо Михайлову Яну за чудову, найкращу ялинкову прикрасу!

/Files/images/image.jpg/Files/images/SAM_3401.JPG

/Files/images/3d63ceb11beec59c88a87990e15f17e2dee0d2fc.jpg/Files/images/DSC01188.JPG