Вперед до перемоги!

/Files/images/images405.jpeg 6 грудня на базі ЗНУ відбувся І етап традиційного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Участь у ньому взяли близько 600 старшокласників – учнів 9-11 класів закладів середньої освіти м. Запоріжжя та області. Конкурсанти писали контрольні роботи з різних напрямів. За результатами цих робіт були визначені переможці – вони й візьмуть участь у ІІ обласному етапі конкурсу МАН – захисті наукових робіт, який планується провести у лютому 2016 року.

Вітаємо учнів нашої гімназії, які зробили ще один крок до перемоги: Ростовцеву Валерію, Литовченко Аліну, Жук Софію, Навроцьку Марину, Зеленюкову Олександру, Шайтанова Микиту и Максимову Єлизавету, Радова Ярослава!

Щирі слова подяки вчителям, які підготували переможців: Штепа Т.Г.,

Черненко А.С., Почтарь В.Г., Шугальова І.М., Чуприна Н.В., Антонець О.В.