Засідання ШМВ №2 Жовтень 2020

Тема: «Ефективні методи розвитку пізнавальних здібностей учнів на уроках та в позакласній діяльності» (з досвіду педагогів гімназії)»

«Розвиток пізнавальних здібностей учнів» - одне із питань, яке викликало труднощі у молодих вчителів в минулому навчальному році, про що свідчило анкетування в кінці 2019-2020 навчального року. Тому на друге засідання Школи молодого вчителя, яке відбулося 29.10.2020, було визначено наступна тема: «Ефективні методи розвитку пізнавальних здібностей учнів на уроках та в позакласній діяльності» (з досвіду педагогів гімназії)».

Розпочала презентацію свого досвіду вчитель російської мови та літератури, вчитель-методист Черненко А.С., яка надала поради з методики створення тестів на платформі «Всеосвіта», робото з QR-кодами, використанням мозкових штурмів.

Вчитель географії Ворожцова І.В. (старший вчитель) поділилася досвідом зі створення ментальних карт.

Вчитель французької мови Чекмарьова Л.Д. (вища категорія) ознайомила з особливостями роботи з такими інструментами як Padlet, Learning Apps, Pinterest, Jeopardy та іншими.

Старший вчитель Орєшкіна О.Л. (вчитель фізики) висвітлила фактори, від яких залежить розвиток пізнавальних здібностей учнів, а також запропонувала шляхи формування пізнавальних інтересів учнів.

Молоді спеціалісти разом з теорією опрацювали і практичні моменти.

Переглянути презентацію "Розвиток пізнавальних здібностей учнів шляхом реалізації компетентнісного підхіду"

Переглянути презентацію "Ефективні методи розвитку пізнавальних здібностей учнів на уроках фізики та в позаурочний час"