Засідання Школи молодого вчителя за темою "Робота з талановитою молоддю, виховання інтелектуальної еліти країни"

3 лютого відбулося чергове засідання Школи молодого вчителя. Одним із головних питань, над якими працює педагогічний колектив - робота з талановитою молоддю, виховання інтелектуальної еліти країни. Як використовувати інноваційні технології для вирішення завдань розвитку креативно - інтелектуальних здібностей учнів навчали молодих спеціалістів педагоги, які мають великі напрацювання, чиї учні є гордістю гімназії, переможцями чисельних предметних олімпіад, творчих конкурсів та змагань. Своїм досвідом поділилися керівник творчої групи "Творча обдарованість" вчитель біології Діброва Ю.Ю., керівник шкільного методичного об'єднання вчителів англійської та іспанської мов Дерев'янко О.В. та керівник Школи молодого вчителя Орєшкіна О.Л., вчитель фізики.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Шенгер В.М. наголосила на тому, що результатом творчої співпраці вчителя та його вихованців є підвищення мотивації учнів до вивчення предмету, поліпшення знань, можливість для учнів проявити свої таланти, здібності.

Молодим вчителям було надано поради з розвитку творчих здібностей обдарованих дітей, створення умов для успішної підготовки до участі у інтелектуальних змаганнях тощо.