Робота творчої групи «Іноземні мови»

На початку 2018-2019 н.р. творчою групою були проведені 2 планових засідань з метою підвищення професійної та інформаційної компетентності вчителя.

Засідання №1 «Проект «Іноземні мови» - теоретична та науково-методична підтримка розвитку мовної освіти, формування комунікативної компетенції учнів, підвищення якості викладання іноземних мов».

Були розглянуті такі питання:

1)мета та завдання роботи творчої групи на 2018-2019 н.р.,

2) організація роботи творчої групи, визначення основних напрямків роботи,

3) обговорення вимог нових Державних стандартів початкової та середньої загальної освіти,

4) обговорення вимог Програми для початкової,середньої та старшої школи школи, загальнонавчальні та предметні вміння, які учні мають досягти.

5) розподіл обов’язків членів групи

Засідання №2 «Сучасний урок – традиції та інновації»

1)засоби мотивації унів до вивчення іноземних мов

2) мотивація вчителів до підвищення свого професійного рівня

3) сучасні уроки на основі інформаційних засобів та інноваційних технологій

4) Smart урок.

5) обмін думками щодо забезпечення наступності навчання учнів в початковій та основній школі

6) Аналіз роботи Go Camps After School з французької мови

Вся методична робота була спрямована на підсилення наукової обізнаності вчителів та набуття практичного досвіду по формуванню ключових компетентностей учнів.

В рамках проекту «Партнерство» гімназія №50 приймала волонтера з Сенегалу Асту, яка працювала з 17 по 27 вересня 2018 року. Метою візиту волонтера було вдосконалення рівню володіння французької мовою учнями гімназії та розвиток їх творчого мислення та навчання першим навичкам підприємництва.

З метою підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов вчителями іспанської мови було проведено квест про історію відкриття Америки 12 жовтня 2018 року. Чому саме 12 жовтня іспаномовний світ святкую своє національне свято? Яке відношення має до нього Христофор Колумб та відкриття Америки? Наші гімназисти мали змогу отримати відповіді на ці питання під час захопливого квесту, частини головоломки якого розповіли дітям про довгий шлях моряків від іспанських берегів до самого Нового Світу.

/Files/images/2018-2019/nozemna_mova/Презентация1.jpg

Разом з тим вчителі активно підвищують свій професіональний досвід, відвідуючи різноманітні семінари та воркшопи, а також діляться досвідом з колегами.

Вчитель Дерев’янко О.В. разом з вчителем інформатики Проценко А.П. та з метою популяризації гімназії в районі та місті, в рамках Всеукраїнського проекту TOP модератори освітніх реформ, підготували доповідь про проведення мовного літнього табору в стінах гімназії та про особливості викладання іноземних мов: «Змінюємо фокус: іноземна мова - шкільний предмет чи засіб спілкування?»

Змінюємо фокус: іноземна мова - шкільний предмет чи засіб спілкування?

Молода вчителька Живокоренцева І.Р. відвідала тренінг з викладання англійської мови в НУШ та розповіла про методику роботи з першачкми. Соїми ідеями та наробками поділилася Дерев’янко О.В., яка брала участь в сесії міські навчання, модуль іншомовної освіти. Члени ШМО англійської мови з задоволенням представили себе в ролі учнів та виконували запропоновані їм завдання.

/Files/images/2018-2019/nozemna_mova/21112018.JPG

24 жовтня 2018 р. вчителі Дерев’янко О.В. та Чуприна Н.В. відвідали Language Tutors Conference, яка відбувалася в Київі та стали учасницями живих дискусій на тему новітніх методик у викладанні іноземних мов, якими планують поділитися на наступному засіданні ШМО вчителів англійської, іспанської та французької мов.

Продовжується робота над поповненням сайту вчителів іноземних мов гімназії, який ми плануємо представити найближчим часом.

/Files/images/2018-2019/nozemna_mova/Слайд1.JPG/Files/images/2018-2019/nozemna_mova/Слайд2.JPG