Міська виставка педагогічних технологій 2017-2018

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/Юличка.jpg

1. Опис досвіду роботи вчителя біології Дібрової Юлії Юріївни

Переглянути роботу - Тема: “ Розвиток творчої компетентності учнів на уроках біології, як один із аспектів розвитку критичного мислення ”

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/вчитель-інформатики-Проценко-Альона-Павлівна.jpg

2. Опис досвіду роботи вчителя інформатики Проценко Альони Павлівни

Переглянути роботу - Тема: "Використання ігрофікації на уроках інформатики"

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/DSC_1488-min.jpg

3. Опис досвіду роботи вчителя французької мови Антонець Олени Вікторівни

Переглянути роботу - Тема: «Особливості використання технології «brise-glace» на уроках французької мови»

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/Дерев\'янко О.В., вчитель англ.мови.jpg

4. Опис досвіду роботи вчителя англійської мови Дерев’янко Олени Володимирівни

Переглянути роботу - Тема: «Використання англійських пісень та відео як ефективного мотиваційного ресурса в процесі навчання іноземної мови (англійської)»

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/Коростильова І.А., вчитель ісп.мови.png

5. Опис досвіду роботи вчителя іспанської мови Коростильової Інни Андріївни

Переглянути роботу - Тема: «Використання ігрових методів у навчанні іспанської мови у початковій школі»

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/Штепа Т.Г., вчитель фр.мови.jpg

6. Опис досвіду роботи вчителя французької мови Штепи Тетяни Григорівни

Переглянути роботу - Тема: «Аудіовізуальні технології у підготовці учнів до комунікативної діяльності»

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/Немченко Ю.О., вчитель фізкульт..jpg

7. Опис досвіду роботи вчителя фізичної культури Немченка Юрія Олександровича

Переглянути роботу - Тема: «Інновації в фізичній культурі для зміцнення та збереження фізичного здоров’я»

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/20171226_145621.jpg

8. Опис досвіду роботи вчителів англійської мови Дерев’янко Олени Володимирівни та Неживої Марини Андріївни

Переглянути роботу - Тема: «Викладання іноземної мови – за рамками формальної освіти»

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/foto_pedvistavka/Гринь І.В., вчитель інформ..JPG

9. Опис досвіду роботи вчителя інформатики Гринь Ірини Володимирівни

Переглянути роботу - Тема:«Інструментарій сучасного вчителя або як уникнути одноманітності на уроці»